fonda çalan midi: funiculi funicula

     

 

Hakkı Özgenel ile Tenis

 

http://www.ergir.com/2014/yasasin_sonunculuk.htm yazısında:

 

...

Derken hayatıma tenisin Eric Clapton’u (bence Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük milli tenisçisi) Hakkı Özgenel giriyordu. Artık Prenses Caroline'in önünde bile maç kazanmış Hakkı'yla muntazam tenis oynuyor, sürekli 6-0,  6-0 yeniliyor; ama çook şeyler öğreniyordum.

 

Ve Hakkı’yla oynayabilmenin farkını görüyordum. Turnuvaları kasıp kavuruyor, 1999’da Veteran Tenis Milli Takım oyuncusu oluyor, göğsümde Ay Yıldızlı forma ile ülkemi temsilen Almanya’daki önemli "ITF Italia Cup" tenis turnuvasına gidiyordum...

 

diye bir bölüm var.

 

Pek çok insanın yaşam nehirlerinin sakinleştiği, kimi arkadaşın tenisi bıraktığı yıllarda Hakkı'nın tenis eğitimine girebilmenin farkını yaşamış, kendimi Ay-Yıldızlı formayı sonuncu yapsam da, Uluslararası Tenis Federasyonu ITF'nin resmi turnuvalarında raket sallarken bulmuştum.

 

Kitabıma da konu olmuş: http://www.ergir.com/hakki_ozgenel.htm Hakkı Özgenel,

  

artık bu "elden tutup zorla teniste kanatlandırma işi"ni, kendi tenis okullarında yapmaya başladı.

 

Ben de onu çok iyi tanıyan bir öğrencisi olarak, işin ruhuna uygun hazırladığım el ilanı taslağını sizlerle paylaşıyorum;     (*tasarımlık kort görseli değişecek, fotoğraf bekliyorum)

 

çünkü "Sonuncu" olabilmenin, "Hiçbir Şey" olmaktan daha fazla emek istediğini ve daha değerli olduğunu çok iyi biliyorum:

 

düş hekimi yalçın ergir

http://www.ergir.com/ve_tenis.htm

 

(*tasarımlık kort görseli değişecek, fotoğraf bekliyorum)

ana sayfa: http://www.ergir.com

PANO sayfası: http://www.ergir.com/pano.htm

 

 

  Düş Hekimi Yalçın Ergir

Facebook Paylaşım Sayfası

https://www.facebook.com/dushekimiyalcinergir